שכונת תל ברוך דרום בצפון תל אביב

מחפשים לרכוש או למכור דירה בתל אביב? מעוניינים לגור בשכונות צפוניות ומתחבטים באיזו מהן? ברוכים הבאים לשכונת תל ברוך דרום, אחת השכונות היפות בעיר, שכונה שהולכת והופכת למבוקשת יותר ויותר בשנים האחרונות. החלק הדרומי של תל ברוך ממוקם מדרום לשדרות קק"ל והיא השכונה הראשונה שקמה מצפון לירקון. כולם מכירים את הרבגוניות של העיר תל אביב, ושכונת תל ברוך בחלק הדרומי שלה היא אחת מפנינות העיר היפות יותר.

טיפוח נופי ויוקרה
החלק הדרומי של שכונת תל ברוך, כמו גם החלק הצפוני, מבורך בלא מעט שטחים נרחבים, גנים ציבוריים וחורשות מרהיבות. שכונת תל ברוך היא המקום האידיאלי לגדל בו ילדים, מקום בו ישנם מרחבים פתוחים ומתקנים להעביר בהם את שעות הפנאי. הידיעה כי לילדים יש בתי ספר טובים ואיכותיים ופעילויות מגוונות, מספקת להורים שביניכם שקט נפשי רב.

מכירה או רכישה – רק על ידי משרד תיווך מומחה
אם אתם רוצים לקנות או למכור בית בשכונת תל ברוך דרום, עדיף שתעשו זאת עם מתווך דירות מקצועי. אם אתם מוכרים דירה, המתווך ידע איפה לפרסם ואיך ללכוד את קהל היעד המתאים ביותר בשבילכם. אם אתם קונים דירה, הוא יידע למצוא עבורכם בדיוק את מה שאתם מחפשים. לא צריך להתרוצץ בלי סוף ולחפש מודעות, ניתן לפנות למשרד תיווך מקצועי. מתווך מקצועי הוא גם בעל הקשרים הנכונים, מה שיגדיל משמעותית את ההיצע בעבורכם. לכם רק יישאר לבחור מבין מספר אפשרויות, שכל אחת מהן מתאימה לדרישות שלכם ולתקציב שלכם.
תהליך רכישת או מכירת דירה הוא תהליך מורכב, ומתווכי קפיטל 2000 המומחים בשכונות הצפוניות של תל אביב יקלו עליכם את התהליך ויבצעו אותו במהירות, ביעילות ולשביעות רצונכם המלאה.