שכונת תל ברוך צפון בתל אביב

אחת השכונות היוקרתיות ביותר בתל אביב הינה תל ברוך. המושג תל ברוך מעלה לחלק מאיתנו אסוציאציות אחרות, מה שאזור זה אכן ייצג בעבר, אך כיום פני השכונה השתנו לגמרי והיא נחשבת לשכונה איכותית ויוקרתית. אם תרצו למכור דירה בשכונת תל ברוך זה לא יהיה קשה במיוחד, שכן הביקוש לדירות באזור זה רק הולך וגובר עם השנים. יש מספר שכונות צפוניות בתל אביב, בהן צהלה, שיכון דן, רביבים ועוד. שכונת תל ברוך מחולקת לשני אזורים – החלק הצפוני והחלק הדרומי.

קצת על תל ברוך צפון
שכונת תל ברוך צפון היא החלק החדש יחסית של תל ברוך ומרבית הבנייה בה היא של בניינים בני 4 קומות ומעלה, אך יש בה גם לא מעט בתים פרטיים. בשכונה ישנו בית ספר יסודי ומרכז מסחרי שוקק חיים. בשכונת תל ברוך צפון תמצאו את כל השירותים והמוסדות הנדרשים לניהול חיים נורמטיביים: גני שעשועים לילדים, חנויות, סופרמרקטים, מוסדות חינוך ועוד. איתור עצמאי של נכס לרכישה בשכונת תל ברוך צפון היא כמובן אפשרית אך הדבר עשוי לקחת הרבה יותר זמן בהשוואה לפנייה למתווך מקצועי שפועל באזור, ממש כמו קפיטל 2000 המתמחים בנדלן בשכונות הצפוניות של תל אביב.

מתווכי הנדלן של קפיטל 2000 מכירים את האזור על בוריו ובידם קשרים נכונים לבעלי נכסים ודירות בשכונת תל ברוך צפון. בכוחם לסייע לכם למצוא את בית חלומותיכם במהירות רבה. צוות קפיטל 2000 יחסוך לכם לא מעט זמן בשיטוטים באינטרנט או בעיתונים ויפסול מראש דירות אשר אינן עומדות בסטנדרטים שלכם או שאינן מתאימות לתקציבכם. המלצתנו היא כי תפנו למתווך בתל אביב בבואכם למכור דירה או לרכוש דירה באזור זה. קפיטל 2000 מתמחה בייצוג מוכרים וקונים כאחד ולנו ניסיון רב בקביעת שווי הנכס, בהשוואה לנתונים ולמגמות בשכונת תל ברוך צפון. אנו נוכל למקסם את הרווח שלכם כמוכרים, ולהשיג לכם את המחיר הטוב ביותר כקוני דירה. אז אם אתם מעוניינים להגיע לעסקה במהירות ועם כמה שפחות כאב ראש – צוות קפיטל 2000 הוא הכתובת עבורכם.